Онлайн-консультації психолога

Онлайн-консультації по Скайпу — досить оптимальне рішення, коли зустріч з психологом віч-на-віч проблематична або й неможлива з різних причин:
— проживання в іншому регіоні,
— відрядження чи відпустка,
— важко покинути домівку через хворобу,
— необхідність догляду за маленькою дитиною та інше.

Часто онлайн-консультації мають перевагу перед очними зустрічами при бажанні забезпечити клієнтом свою анонімність або провести розмову в зручний для нього вечірній час та в комфортних домашніх умовах.

Зазвичай, після очних консультацій досить комфортно в подальшому продовжувати їх в онлайн-режимі, зберігаючи час на дорогу в кабінет психолога та назад додому.

Як технічно здійснити консультацію онлайн?

Подзвоніть мені за телефоном +38 066 341 0003  або +38 096 609 7000  (Еліна Вікторівна), щоб домовитися про день та час Скайп-зустрічі.

Або пришліть мені повідомлення за Скайп-адресою: elina_psydnepr

Якщо Ви проживаєте або перебуваєте не в Україні, пам’ятайте про можливу різницю в часових поясах!  детально…
Україна розташована в східноєвропейському часовому поясі, що позначається як UTC + 2, тобто на 2:00 випереджає всесвітній час.
(UTC + 02: 00) — Східноєвропейський час (Афіни, Бухарест, Вільнюс, Київ, Кишинів, Мінськ, Рига, Софія, Таллінн, Гельсінкі, Калінінград), Єгипет, Ізраїль, Ліван, Туреччина, ПАР.
Східноєвропейський час збігається з місцевим часом у Дніпропетровську.

В призначений час звяжіться зі мною за  Скайп-адресою: elina_psydnepr
Після консультації здійсніть за неї оплату на банківську карту, номер якої я повідомлю Вам безпосередньо при консультуванні, або електронною поштою чи SMS повідомленням.

Розцінки на послуги

У випадку, якщо телефоном зв’язуватися Вам незручно, то свої побажання щодо дати та часу необхідної для Вас консультації по Скайпу повідомте мені через цю форму (обов’язково вкажіть свій e-mail для можливості зворотнього зв’язку):

Ваше имя*

Ваш e-mail

Номер телефона*

Сообщение

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>