Корисні посилання

Перекладач онлайн: https://translate.google.com.ua/

Інститут психології імені Г.С. Костюка Національної Академії педагогічних наук України: http://inpsy.naps.gov.ua

Офіційний сайт доктора психологічних наук, професора, академіка НАПН України С.Д.Максименка: http://www.maksymenko-psychology.org.ua/

Київський університет імені Бориса Грінченка. Вісник психології і педагогіки. Педагогічний інститут. Інститут людини: http://www.psyh.kiev.ua/Головна_сторінка

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького: http://mdpu.org.ua

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка: http://ddpu.drohobych.net/departments/biblioteka/

Луганська обласна універсальна наукова бібліотека ім.М.Горького: http://www.library.lg.ua/ukr/

ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» або Психологічна Кризова Служба: http://psyservice.org

Георгій Олексійович Балл, член-кореспондент НАПН України, професор, доктор психологічних наук: http://georgyball.narod.ru

Анімована Сонячна система: http://scilib.narod.ru/_Games/orrery_2006.swf

Як визначити кодування сторінки: http://scilib.narod.ru/Galleries/codepages.png

Скачати книги:

Багато різних книг, скачування без заморочок: http://biznes-kniga.com/karta-sajta/

Книг багато, але скачування за своєю бальною системою: http://www.twirpx.com

Книги о мозге человека:  http://oddandeven.narod.ru

http://filegiver.com/c/psikhologiya

Бібліотека з аутизму http://www.autism.ru/autism.asp?name=lib&level=0

PSYLIB. САМОПОЗНАНИЕ И САМОРАЗВИТИЕ. Психологическая библиотека Киевского Фонда cодействия развитию психической культуры: http://psylib.org.ua/

 Наукові бази даних

http://nbuv.gov.ua/ Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Найбільша бібліотека України, головний науково-інформаційний центр держави. Входить до числа десяти найбільших національних бібліотек світу.

ArticleSciences База даних статей з наукової періодики. Містить близько 10 млн. статей з академічних журналів на різних європейських мовах. Статті супроводяться рефератами. Пошуковий інтерфейс на французькій, англійській, іспанській і італійській мовах.

Elektronische Zeitschriftenbibliothek Журнальна служба Університетської бібліотеки Регенсбурга (Німеччина) і Бібліотеки технічного університету Мюнхена. Надає доступ до наукових і академічних повнотекстових журналів по всіх галузях знань — всього біля 1500 назв. Доступ до 4475 журналів безкоштовний. Інформація представлена німецькою та англійською мовами.

Free Medical Journals Каталог посилань на зарубіжні медичні журнали, відкриті для вільного доступу до повних текстів статей.

LIBER Quarterly — професійний журнал, що знайомить з матеріалами про нові напрями діяльності європейських наукових бібліотек. З 1999 р. журнал випускається в електронному вигляді, і бібліотеки — члени LIBER дістають ексклюзивний доступ до його матеріалів LIBER Quarterly. Інформація представлена англійською мовою.

Scientific online journals and magazines Понад п’ятсот посилань на зарубіжні і деякі російські наукові журнали з природних і технічних наук. Авторський ресурс Володимира Єфлова (Університет Петрозаводська).

SPRINGERLINK Європейські наукові журнали на англійській, частково на німецькій мовах, для дослідників в області природних наук, фізики, математики, інформатики, клінічної медицини, біомедицини, гуманітарних наук і економіці.

База даних з інформатики Підтримується університетом в Карлсруе, Німеччина. Англомовна база даних, що містить більше 72 тисяч описів книг, журнальних статей і наукових доповідей. Відомості про російські джерела практично відсутні.

Бази даних компанії Ingenta Англомовна база даних універсального змісту. Містить опис більше 12 мільйонів статей з найбільш авторитетних журналів і збірок. Пошук здійснюється по автору, назві періодичного видання.

БД наукових досліджень БД незалежних наукових досліджень в області сільського господарства. Доступний пошук в он-лайн каталозі по різних атрибутах. Інформація надана англійською мовою.

Бібліографічні бази даних MedlineМіжнародна англомовна бібліографічна база даних, що відображає відомості про літературу з медицини і біології. Доступні записи, які містять реферат значного об’єму. Включає багато робіт з вітчизняних періодичних видань і збірок. Доступ до бази здійснюється через сервер компанії HealthWorld.

Відкритий архів наукової інформації ArXiv Відкритий доступ до 426 000 електронних видань по Фізиці, Математиці, Комп’ютерним наукам і біології. Проект Корнельського університету (США), що пропонує систему архівації і обміну препринтами. Поповнення системи еквівалентне передплаті на 300-400 назв наукових журналів. Щомісячно база поповнюється 4000 новими публікаціями. Інформація надана англійською мовою.

Відкритий доступ DSpace Система відкритого доступу до наукової інформації, що розроблена в рамках Берлінської декларації (2003г.) Створно Бібіліотекою MIT та корпорацією Hewlett Packard. База даних надає безкоштовний доступ до електронних документів, відео, аудіо файлам, мультимедіа наступних типів:
— статті та препринти
— технічні звіти
— труди конференцій
— дисертації
— учбові і освітні матеріали
— статистичні дані тощо.
Інформація надана англійською мовою.

Директорія журналів відкритого доступу Один з перших відкритих архівів наукових журналів, функціонує з 2004 року на базі університету м. Лунд, Швеція. Надає безкоштовний доступ до більш ніж 2600 назв наукових журналів (з них близько 800 надають пошук на рівні повних статей) з широкої тематики: сільське господарство, архітектура і мистецтво, економіка і бізнес, біологія, хімія, фізика, математика і багато що інше. Інформація надана англійською мовою.

Polpred.com. Огляд засобів масової інформації Архів важливих публікацій формується вручну. База даних з рубрикатором: 26 галузей/600 джерел/8 федеральних округів Російської Федерації/235 країн і територій/головні матеріали/статті та інтерв’ю 3000 перших осіб. Щодня отримуємо тисячі новин; повний текст — російською мовою, мається мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук здійснюється настройками. Експортується у Word file сотні статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах.

Інститут наукової інформації із спільних наук Бібліографічні бази даних інституту ведуться з 1980 року. Загальний об’єм масивів складає більше 3 млн. записів. У бази даних включено анотовані описи книг і статей з журналів і збірок на 140 мовах світу, що поступили у Фундаментальну бібліотеку цієї установ. Описания статей і книг в базах даних забезпечені динамічними посиланнями на повні тексти джерел з електронного сховища та з Наукової електронної бібліотеки. Можливо замовити електронну копію будь-якої статті.

Наукова електронна бібліотека це найбільший російський інформаційний портал в області науки, технології, медицини і освіти. Надає доступ до періодичних видань російських і зарубіжних видавництв. Доступ здійснюється з комп’ютерів ЛОУНБ ім. Горького. Інформацією на сайті можна користуватися в режимі он-лайн.

Научные журналы в Интернет Інтернет-путівник пропонує заслання на відкриті для вільного доступу бібліографічні бази даних наукових журналів (переважно зарубіжних).
З їх допомогою ви можете проводити пошук публікацій потрібної тематики, використовуючи різні параметри: прізвища авторів, назви статей або журналів, ключові слова і ін.

Полнотекстовые электронные базы данных Архангельской Областной Научной библиотеки им. Н.А. Добролюбова Бібліотека пропонує можливість роботи з базами даних (БД), що містять повнотекстові джерела: законодавчі і нормативні документи, книги, підручники, статті з газет і журналів, описи винаходів, словники і енциклопедії.

Электронная библиотека государственной публичной научно-технической библиотеки России. Открытые архивы информацииСьогодні відкриті архіви інформації (ОАІ) або системи відкритого доступу стали важливою частиною світової інформаційної інфраструктури, що відображають сучасні реалії. Прагнення членів суспільства дістати доступ до інформації, завдання бібліотек — забезпечити цей доступ, а завдання інформаційних генераторів — надавати інформацію відповідно до цілей її виробництва.

Науково-дослідний інститут експериментальної медицини, РФ, м. Санкт-Петербург http://iemrams.spb.ru/russian/library/bul-link.htm

Деякі корисні посилання, наведені на сайті бібліотеки НДІЕМ:

PubMed пошукова система рефератів і статей (Medline)

PubMedCentral - архів безкоштовних повнотекстових статей

http://highwire.stanford.edu : (список безкоштовних повнотекстових журналів)

www.doaj.org  DOAJ :The Directory of Open Access Journals  список відкритих журналів

http://lcweb.loc.gov/rr/news/lists.html - періодика та Новини — список бібліотеки Конгресу

http://medbioworld.com — є список безкоштовних журналів

http://www.medscape.com – для клініцистів, інформація розташована за спеціальностями

http://www.pharmweb.com — є конференції

http://www.biomedcentral.com/ — електронні публікації, індекс цитування, 130 журналів безкоштовних

http://www.freemedicaljournals.com/ — безкоштовні медичні журнали

http://www.oxfordjournals.org – Oxford University Press — немає повних текстів, але є перегляд ВСІХ змістів журналів OUP, (і тих, яких немає в PubMed)

http://www.dynamicmedical.com – для терапевтів, буває тимчасовий доступ до повних текстів

http://www.who.int – ВОЗ, є російський сайт, міжнар. класифікації, є повні тексти

http://www.medmir.com – клінічні журнали, огляди російською мовою

http://www.freebooks4doctors.com – підручники для медиків, повні тексти

http://medhist.ac.uk – історія медицини

http://scholar.google.com — пошукова платформа публікацій, дає індекс цитування (в результатах пошуку)

http://www.scirus.com/srsapp/ — пошукова система Elsevier, іноді дає .pdf

http://www.lib.uiowa.edu/hardin/md/- мета-каталог, список ресурсів по хворобах + ілюстрації

http://www.mic.ki.se/Other.html — Karolinska Institutet University Library — величезний список мережевих ресурсів з медицини і біології

http://www.medlook.ru/ — каталог російськомовних медичних сайтів і статей

http://www.medexplorer.com — каталог ресурсів з медицини, включаючи форуми та конференції

http://www.medmir.com/index.php - безкоштовні клінічні журнали, огляди російською мовою

http://www.sapub.org/ — більше 120 відкритих журналів, змісту книг та інформація про конференції

 http://vak.ed.gov.ru/ — вища атестаційна комісія (ВАК) РФ

Сайти  бібліотек РФ:

http://www.rasl.ru/ — бібліотека АН РФ

http://www.nlr.ru — Російська національна бібліотека

http://www.elibrary.ru — наукова електронна бібліотека

http://www.viniti.ru Всеросійський інститут наукової і технічної
інформації Російської академії наук

http://www.rsl.ru — Російська державна бібліотека (б-ка Леніна)

http://orel.rsl.ru/ — Open Russian Electronic Library (РДБ)

http://diss.rsl.ru/ — електронна бібліотека дисертацій (РДБ):

http://www.scsml.rssi.ru- Центральна наукова медична бібліотека, Москва

БЕН: http://ben.irex.ru

http://www.pl.spb.ru — Санкт-Петербурзька ЦМПБ ім. В.В. Маяковського

http://www.lib.pu.ru/ — НБ ім.Горького СПбДУ (ЛДУ)

 

Заслуговує на увагу:
Приморское краевое общество психиатров http://psy-dv.org

Новости украинской психиатрии http://psychiatry.org.ua

Ассоциация психиатров Украины http://www.upa-psychiatry.org.ua

 

А якщо серйозно:

Приднепровсько-Донецкий Рабочий Союз (ПДРС). http://pdrs.dp.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>